موفق

تا حالا شده به راهی که پیش رو داری قشنگ فکر کنی ،‌راهی که طول اون به اندازه تمام دوران های زندگیته . تو این راه کسی موفقه که بتونه خودش رو منطبق کنه بر هدف خلقتش ،‌اصلا تعریف فرد موفق یعنی همین .

موفق = کسی که بر هدف خویش منطبق شود و با آن وفق داشته باشد . دوست دارم امروز با هم به چند تا سئوال فکر کنیم . اولیش اینه که اصلا هدف از خلقت من چیست که بخوام با اون وفق بخورم ،‌لذت هست ،‌سعادت هست و… و سئوال دوم اینه که راه موفق شدن چیه ؟ جواب سئوال دوم ) غربی ها میگند موفقیت سه ضلع داره : ۱. نظم و آرامش ۲. برنامه ریزى و دقت ۳. سرعت عمل و زمان‏شناسى ولی من می گم چهار تا ضلع داره که مهترین ضلع و کارآمدترین اوناست توکل بر خدا شما هم به این دو تا سئوال فکر کن تا سر فرصت در موردش صحبت کنیم .

همچنین ببینید

شیوه های برون رفت از تاثیرات منفی سلبریتی ها بر نوجوانان

شیوه های برون رفت از تاثیرات منفی سلبریتی ها

واژه «سلبریتی» از کلمه«celebrity» در زبان انگلیسی گرفته شده است که معادل واژه های «مشهور»، «معروف» و «نام آشنا» در زبان فارسی است. اصلی ترین کاربرد این واژه را می توان از اوایل قرن بیستم دانست ولی مفهوم واژه «سلبریتی» به عنوان یک شخص مشهور و شناخته شده، قبل از این دوران نیز وجود داشته و این واژه مورد استفاده قرار می گرفته است. به طور کلی می توان سلبریتی را به معنای فردی دانست که توسط تعداد قابل توجهی از افراد شناخته می شود و به دلیل دستاوردها، شهرت، محبوبیت و یا حضور فعال در رسانه‌ها و جوامع مختلف شناخته می‌شود. این افراد غالبا به عنوان تاثیرگذار در دیگر افراد جامعه در همه رده های سنی شمرده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.